Postitused õhus olles. Lennukis Balilt Tallinnasse. Tagasivaade imelisele 3-le nädalale ;)

Bali 🌺🌸

Ubud ja Canggu elamiseks sobivad kohad 😊


Pildimaterjali ka Candidasast!


30/03

Sabia design shop “ you must start a business here and come to Bali long period”. “My boss is brazialian woman and start business here. She lives in Bali 20 or 22 years and bought house. I also saw the Brazialian woman and she looks totally awsome and hot for his age😎 Self-independent women.
Lõunal käies kohtasin ma ühte vanemat meesterahvast prantslast, keda olin samas söögikohas ka mõned päevad tagasi näinud ja ta mulle lahkelt hey hõikas ja lehvitas. Küsisin kas ta on siin puhkusel või elab siin kuna tundus end õige koduselt ja hästi seal tundvat, läpakas ees laual. Jutust selgus, et ta on 9a Balil elanud, ajab siin äri. Sain ka tema visiitkaardi. 7a sellest ajast elanud Ubudis ja nüüd Canggus ja talle meeldib siin. Living like a dream, sõber siin,käivad surfamas ja on õnnelikud kui lapsed. Nii ispireeriv! Tema näos oli lahkust, ta olekus rahulolu ja rõõmu, tema sügavad helesinised silmad särasid kui sillerdav ookean päikese käes. See oli armas, soe ja südamlik kohtumine ja vestlus. Kui sõbralikud on siinsed inimesed ja mitte ainult kohalikud, vaid ka need kes siin puhkavad, pikemalt peatuvad või elavad :) Ja otsus mu sees sündis-ma tulen siia tagasi!
31/03

Balil oldud ajal käisin esimest korda elus jalamassaažis ja pediküüris ning näohoolduses. Lisaks lugematul arvul kordi full body, back or head massaažis.Vägev! Balil on see kõik nii palju kordades odavam. Hellitasin end täielikult varvastest kuni juusteni välja. Peale näohooldust oli nii värske olla ja peale massaaže lõõgastunud ja uuestisündinud tunne. Samuti lasin omale maniküüri teha. Mõnna! See pani mind naisena nii seesmiselt kui väliselt särama ja õitsema. Aeg endale hoolitsusteks. Ja seda tehakse nii põhjalikult ja sinu healolu arvestades. Jõudsin arusaamale kui oluline on toita ja pöörata tähelepanu naiselikkusele endas. Ennast hellitada, enda eest hoolitseda. Keha ja vaimu ning meelt. Ma olen õnnelik ja tänulik! See 3 nädalat Balil oli suurepärane aeg ja kogemus. Saar on imeline ja minu jaoks just piisavalt mitmekülgne. Võrratu lopsakas ja roheline loodus, värvilised lilled, gekod, kultuur ja templid, traditsioonid, uskumused, naeratused, tervislik toit, maitseelamused, ookean, riisipõllud,rannad, beach clubid, armsad poekesed, hindu kujukesed, buddha kujud, puuviljad. Ja mis peamine sellel saarel on nii hea energia. Seal on midagi mis mind on totaalselt ära võlunud ja pannud end tundma kui kodus. Soul home. Ja Gili saared olid võrratud oma ilusate liivarandade jaa vee värvuse ja läbipaistvuse tõttu. Sain ka elus esimest korda snorgeldama minna. Veealune maailm on nii äge! Ja pärast mõtlesin kus ma küll kõik see aeg elanud/olnud olen, et seda varem proovinud ei ole🙄🐟🐠🐡 Elamused missugused ja palju esimesi kogemusi ja tegemisi. Seekord olin ka ostnud kohaliku kõnekaardi. Ja taaskord sain aru kui vähe asju on sealses kliimas vaja. Enamus mu kohvri sisust oli ülearuselt kaasa võetud😀 Gilil õnneks sai oldud väikese seljakotiga,mis mul käsipagasina kaasas. Muljeid ja kogemusi jagub. Seda kõike on raske kirjasõnas edasi anda ja hetkel veel isegi kogen seda kõike veel enda sees edasi. Minu sees on teatud sorti rahu ja muretus. Elu usaldamine ja vooluga kaasa minek. Ma usaldan elu ja olen tänulik kogu selle aja ja nende inimeste eest kellega koos Balil olin, kohtusin või naeratusi jagasin🤗 Suksma! 🇲

“ Even smile could be a wonderful sound”
Filmist “ Teekond valgusesse”. 🇨

Nüüd lennukis olles ja sõites Balilt Dohasse jõudis järsku kohale kogu selle olemise ilu. Jäin magama ja ärkasin sellepeale, et olin unes näinud end tagasi seal ookeani ääres laineid ja surfareid vaatamas, see ookeanilt tulev õhk ja õhtune päike. See vabaduse ja metsik tunne, et ma olengi päriselt vaba hing. Need balilaste lahked näod ja avalad naeratused ja sõbralik olek. Kui särama nad löövad kui neile kasvõi mõne balikeelse sõna vastad. See tunne mis seest üles tuli oli nii südantpuudutav ja soe, et lihtsalt hakkasid pisarad voolama. Õnnest, ilust, amastus ja tänutundest 💕 Leian, et olen õnnelik ja rikas inimene, et olen seda tunnet tunda saanud ja kogeda seda kõike millest eespool juttu.
Ma loodan, et see tunne, teadmine, õnn ja rahu püsivad minuga ka tagasi olles. Südames ja mälestustes elab see tunne edasi!Kommentaarid